מאמר בנושא : משלוחי בלונים

 
 

 

 

משלוחי בלונים- לא מה שחשבתם

בין אם אתם רוצים להיות מיוחדים ומקוריים, בין אם אתם רוצים ליצור אווירה מעניינת, בין אתם רוצים להפיק אירוע שימשוך תשומת לב ובין אם אתם פשוט רוצים לשמח אדם הקרוב לליבכם -בלונים לאירועים הם הפיתרון בשבילכם. הבלונים של היום הם לא סתם בלונים. כיום, בלונים לאירועים מגיעים בשלל צבעים, צורות וגדלים. ניתן להשיג גם בלונים בצורת דמויות שונות כמו בוב ספוג, הלו קיטי ורבים נוספים. היום, ניתן להתאים בלונים לכל אירוע ובהתאמה אישית.

 

משלוחי בלונים- סוגי האירועים וסוגי המשלוחים

כאמור, סוג הבלונים יכול להיות מותאם לסוג האירוע. אם אתם חוגגים ברית מילה או בריתה תוכלו להזמין בלונים בצבעי פסטל ובסגנון עדין. אם אתם עורכים יומולדת לילד או ילדה תוכלו לרכוש עבורם בלונים בצורת הדמויות שהם מעריצים. בררו איזה דמות אנימציה אהובה על ילדכם והפתיעו אותו בבלונים בצורת אותה דמות. זכרו- לפעמים בלונים הם כל מה שילד צריך על מנת לשמח אותו. אם אתם מתכננים חתונה תוכלו לקשט את שטח האירוע בלונים זהובים ודקורטיביים שיכנו לאירוע שלכם מראה יוקרתי של אולם נשפים. כמו כן, אם אתם עורכים הפנינג, תצוגת אופנה או פסטיבל- כמו בחשבון שבלונים הם אמצעי מקסים ולא יקר שתוכלו להשתמש בו על מנת למשוך אנשים לאירוע שלכם.

משלוחי בלונים-  כל אחד והבלון שלו

לפני שאתם רוכשים בלונים, חישבו היטב איזה סוג של אירוע אתם מנסים להפיק והתאימו את סוג הבלונים לאופי האירוע. בלונים בצבעים שונים עלולים ליצור אוירה ילדותית מידי אם אתם מתכננים חתונה אלגנטית. על מנת ליצור אוירה יוקרתית בחרו בלונים באותו גוון. בלונים בגוון אפרפר, בז' או בגוון כסוף יעשו את העבודה. מאידך, אם אתם מפיקים אירוע עבור ילדים דאגו להכניס כמה שיותר צבעים- כל אחד הרי יודע שצבעים זאת שמחה. אם אתם מתכננים אירוע השקה או הפקת אופנה- לכו על בלונים בצבע שחור. בלונים בצבע שחור הם הדבר החם הבא בעולם האופנה.

משלוחי בלונים- תזמין והבלונים בדרך.

כאשר אתם מחליטים להוסיף לאירוע שלכם בלונים התייעצו עם החברה ממנו אתם מזמינים, בררו את המחיר ובקשו לעיין באתר האינטרנט של החברה, או לבקש לראות דוגמאות. אל תזמינו בלונים כל עוד אינכם יודעים איך הם נראים. מרגע שהזמנתם בלונים על החברה לספק את הסחורה בזמן שאליו התחייבה. קיימות חברות שיכולות לספק את הבלונים תוך זמן קצר. למעשה, מרגע שאתם יודעים מה אתם רוצים- הזמנת בלונים יכולה להיות קלה בדיוק כמו הזמנה של פיצה משפחתית.

 

 

 

 

מומלצים: בלונים לאירועים