מאמר בנושא : בלונים לברית

 
 

 

בלונים לברית- 5 דברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מזמינים בלונים לברית

1. בלונים לברית- בחרו צבע מרגיע

על פי תורת הפנינג שוואי צבע תכלת הוא צבע מרגיע. צבע תכלת מזכיר את השמיים הרגועים ולכן עשוי להתאים לאירוע כגון ברית. קחו בחשבון שתינוקכם שזה עתה יצא לאויר העולם בוודאי לא יהיה רגוע במהלך אירוע שכזה ועל כן בחירת בלונים צבעוניים עשויה לעורר אצלו פאניקה גדולה מזו שבוודאי ימצא בה במהלך האירוע, שלא לדבר על האקט עצמו. כמו כן, גם צבע לבן עשוי להשרות רוגע, בייחוד כאשר הוא משתלב עם צבע התקרה.

2. בלונים לברית- בחרו בלונים שלא יגרמו לרעש

בלונים שמונחים על הרצפה הם מתכון בטוח לרעש. אם אינכם רוצים שתינוקכם יכנס לפאניקה וודאו שאין בלונים על הרצפה. בלונים שמונחים על הרצפה עשויים לגרום לכך שכל הילדים שנוכחים באירוע ישחקו בהם ויפוצצו אותם. בנוסף לכך, ילדים קטנים עלולים להיות חסרי גבולות ואף לפוצץ בלונים ממש בסמוך לעריסה. הם יכולים גם לפוצץ בלונים בזמן הטקס עצמו ולבהיל את המוהל. לכן, אם אתם רוצים שקט נפשי- העדיפו בלוני הליום שלא יגיעו להישג ידם של הילדים באירוע.

3. בלונים לברית- התאימו את כמות הבלונים לגודל האולם

אם בחרתם אולם קטן- דאגו להזמין משלוחי בלונים לכמות מצומצמת של בלונים. אם תזמינו כמות גדולה מידי של בלונים אתם עלולים למצוא את אורחיכם מנסים לפלס את דרכם אל שולחנם או אל המזנון. כמו כן, אין זה אלא מיותר לשלם בעבור כמות גדולה של בלונים כשלמעשה כמות קטנה מזו שהזמנתם הייתה יכולה להספיק. במילים אחרות- תכננו כל דבר באירוע, כולל את כמות הבלונים.

4. בלונים לברית- הזמינו מראש

אל תלחיצו את עצמכם ואל תדחו שום דבר לרגע האחרון. יתכן ותרצו להזמין כמות בלונים גדולה מזו שיש במלאי. יתכן ותרצו להזמין צבע מיוחד שמצריך הזמנה מיוחדת. גורמים אלו ואחרים עלולים להביא לעיכוב של זמן ההזמנה שלכם. על כן וכאמור, אל נא תדחו את הזמנת המשלוח לרגע האחרון ודאגו לעשות את ההזמנה במעוד מועד.

5. בלונים לברית- כן, אפשר גם אחרת

אם ניחנתם ביצירתיות ואתם מחפשים משהו שונה יתכן ותשמחו לגלות שכיום ניתן להכין סידורי בלונים על פי הצורה שאתם בוחרים. כך, תוכלו להרכיב בלונים בצורה של לב, מכונית או ענן.

 

 

 

מומלצים : בלונים לאירועים